• Serwis Twojego auta bez wychodzenia z domu!

  Serwis Twojego auta bez wychodzenia z domu!

 • Kup samochód dostosowany do Twoich potrzeb online

  Kup samochód dostosowany do Twoich potrzeb online

 • Leasingi, kredyty i ubezpieczenia: załatw wszystkie sprawy bez wychodzenia z domu

  Leasingi, kredyty i ubezpieczenia: załatw wszystkie sprawy bez wychodzenia z domu

 • Naprawy blacharsko - lakiernicze

  Naprawy blacharsko - lakiernicze

 • Części i akcesoria samochodowe z dostawą do domu

  Części i akcesoria samochodowe z dostawą do domu

Jacek Ballaun Autoryzowany Dealer

Serwis Kia Warszawa

Firma Jacek Ballaun została założona w 1982 roku i nieprzerwanie zajmuje się sprzedażą i obsługą techniczną samochodów. Zaczynaliśmy od sprzedaży i  serwisu samochodów marki Nissan, obecnie działamy jako serwis niezależny również tej marki, oraz prowadzimy dystrybucję wszystkich części i akcesoriów dla tego renomowanego japońskiego producenta. Ćwierć wieku temu byliśmy pionierem wprowadzającym tę markę najpierw na warszawski, a następnie na ogólnopolski rynek. Wyrazem jakości świadczonych przez nas usług jest fakt wielokrotnego nagradzania firmy i naszych pracowników tytułami Dealera Roku tej marki, najlepszego sprzedawcy samochodów, części zamiennych oraz najlepszego mechanika w sieci Nissan. Nasze doświadczenie i wiedza zdobyte przez ponad ćwierć wieku autoryzacji pozwalają nam stwierdzić, że o samochodach Nissan wiemy (prawie) wszystko.

!--

Jacek Ballaun Autoryzowany Dealer jest pierwszym i najdłużej działającym przedsiębiorstwem motoryzacyjnym, przez ponad 30 lat, współpracującym w Polsce z japońskim koncernem Nissan Motor Co. Ltd. W zakresie obsługi technicznej samochodów marki Nissan świadczymy nieprzerwanie usługi serwisowe od 1982 roku, obecnie jako serwis niezależny wyłącznie pogwarancyjne, oraz prowadzimy dystrybucję wszystkich części i akcesoriów dla tego renomowanego japońskiego producenta. Ćwierć wieku temu byliśmy pionierem wprowadzającym tę markę najpierw na warszawski, a następnie na ogólnopolski rynek. Wyrazem jakości świadczonych przez nas usług jest fakt wielokrotnego nagradzania firmy i naszych pracowników tytułami Dealera Roku tej marki, najlepszego sprzedawcy samochodów, części zamiennych oraz najlepszego mechanika w sieci Nissan. Nasze doświadczenie i wiedza zdobyte przez ponad ćwierć wieku autoryzacji pozwalają nam stwierdzić, że o samochodach Nissan wiemy (prawie) wszystko.

-->

Z początkiem 2007 roku rozpoczęliśmy współpracę z marką KIA, najstarszym koreańskim producentem pojazdów mechanicznych. Wyroby Kia Motors Corporation adresowane są do "wszystkich osób młodych duchem". Jest to bardzo dynamicznie rozwijająca się marka stosująca najnowocześniejsze technologie i oferująca klientom wszelkie nowinki techniczne.

Współpraca ta zakończyła się 30 czerwca 2019 roku w części dotyczącej sprzedaży samochodów. Niestety nasz salon nie spełnił nowych wymagań powierzchniowych tej marki. Nadal jednak zapraszamy do serwisu.

Prowadzimy skup i sprzedaż samochodów używanych, które podlegają dokładnemu przeglądowi przed sprzedażą. Pośredniczymy w udzielaniu kredytów. Ubezpieczamy pojazdy wszystkich marek. Prowadzimy również naprawy powypadkowe oraz usługi door to door.

Zapraszamy na ulicę Białowieską 6 w Warszawie.