• Serwis Twojego auta bez wychodzenia z domu!

  Serwis Twojego auta bez wychodzenia z domu!

 • Kup samochód dostosowany do Twoich potrzeb online

  Kup samochód dostosowany do Twoich potrzeb online

 • Leasingi, kredyty i ubezpieczenia: załatw wszystkie sprawy bez wychodzenia z domu

  Leasingi, kredyty i ubezpieczenia: załatw wszystkie sprawy bez wychodzenia z domu

 • Naprawy blacharsko - lakiernicze

  Naprawy blacharsko - lakiernicze

 • Części i akcesoria samochodowe z dostawą do domu

  Części i akcesoria samochodowe z dostawą do domu

 

W trosce o Wasze bezpieczeństwo, wszystkie nasze usługi są dostępne w opcji Door to Door ! Oznacza to, że nie musisz wychodzić z domu żeby zadbać o Twoje auto. Odbierzemy je z dowolnego miejsca na terenie Warszawy, naprawimy go w naszym warsztacie i odstawimy z powrotem. Dodatkowo przy każdej usłudze, wykonujemy dokładną dezynfekcję newralgicznych miejsc w samochodzie oraz ozonowanie gratis.

Jeżeli masz jakikolwiek problem z samochodem, zgłoś się do nas a my Ci pomożemy !

W skład naszych usług wchodzą między innymi:

 • Serwis mechaniczny: naprawy samochodów marki Kia, Nissan oraz wszystkich marek
 • Obsługa okresowa samochodów: przeglądy okresowe, badanie techniczne, wymiana filtrów powietrza oraz paliwa,…
 • Wulkanizacja
 • Obsługa hamulców
 • Konserwacja klimatyzacji
 • Elektryka
 • Ładowanie oraz serwis samochodów elektrycznych

Podczas naprawy, nie pozwolimy na nudę ! Do Państwa dyspozycji mamy 3 samochody zastępcze, możliwość podwiezienia w wybrane miejsce na terenie Warszawy i przywiezienia z powrotem po wykonanej usłudze. Jest również możliwość skorzystania z poczekalni gdzie oferujemy pyszną kawę i przekąski, darmowe Wi-fi i świeżą prasę ! Dodatkowo, współpracujemy z pobliskim salonem manicure. Jesteśmy w stanie umówić Was na dowolną usługę w salonie podczas naprawy Waszego samochodu. Specjalny rabat dla naszych klientów 20% ?

Serwis marki KIA

Nasze wieloletnie doświadczenie z tą marką pozwala nam na rozwiązanie każdego problemu z Waszymi Kiankami. Dodatkowo, przypominamy, że w celu utrzymania 7-letniej gwarancji, niezbędne jest wykonywanie regularnych przeglądów okresowych w aucie. Takie przeglądy możecie wykonać u nas !
Mamy dostęp do części oraz akcesoriów marki Kia.

Serwis samochodów marki NISSAN

Z marką Nissan współpracowaliśmy przez wiele lat jako Autoryzowany Dealer oraz serwis. Byliśmy pierwszym w Polsce dealerem tej marki. Nasi mechanicy posiadają wiele certyfikatów potwierdzających znajomość samochodów marki Nissan. Mamy również dostęp do oryginalnych części oraz akcesoriów tej marki. Zapraszamy do skorzystania z serwisu Waszego Nissana !


Niezależny serwis wszystkich marek

Nie ma dla nas rzeczy nie możliwych. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby rozwiązać każdy problem w każdym samochodzie.

Naprawy mechaniczne Fiat 126p

Do Fiatów 126 p mamy szczególny sentyment. Towarzyszą nam od zawsze ? W wolnym czasie uwielbiamy składać Maluchy od podstaw. Znamy jego wszystkie elementy i bardzo chętnie pomożemy Wam w złożeniu Waszego auta. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług pełnej renowacji Waszego Fiata 126p !

Nasza lokalizacja na mapie Google'a