fbpx
KomunikatInformujemy, że w tym ciężkim dla wszystkich czasie, jesteśmy nadal do Waszej dyspozycji i pracujemy w niezmiennych godzinach pracy od poniedziałku do piątku. Nasz serwis oraz salon samochodów używanych będzie zamknięty w soboty do końca maja.
Oczywiście w trosce o Wasze bezpieczeństwo i zdrowie, wdrożyliśmy następujące działania:
Stosujemy się do wszelkich wytycznych Ministerstwa Zdrowia dotyczących ochrony przed rozprzestrzenianiem się epidemii COVID-19
Jesteśmy w stanie odebrać Państwa samochód ze wskazanego miejsca oraz przywieżć z powrotem po wykonanej usłudze
Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa, większość spraw można załatwić drogą telefoniczną lub mailową. Jesteśmy aktywni w internecie: na Facebooku, Instagramie, LinkedIn oraz poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.
📞 22 810 49 45
📞 723 992 323
✉️ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oferujemy wykonanie usługi ozonowania bezpłatnie przy wykonanej usłudze
Dezynfekujemy wszystkie samochody w momencie odbioru samochodu jak i jego zwrotu. Ta sama procedura dotyczy wszystkich samochodów zastępczych jak i komisowych.
Wszystkie napoje, przekąski do dyspozycji klientów zostały usunięte z miejsca samoobługi - przygotujemy dla Państwa co trzeba ☺️
Liczymy na Państwa zrozumienie oraz czynną współpracę ! Zapraszamy serdecznie !