fbpx

Jacek Ballaun Autoryzowany Dealer

Serwis Kia, Nissan, Hyundai, Fiat i inne

Firma Jacek Ballaun została założona w 1982 roku i nieprzerwanie zajmuje się sprzedażą i obsługą techniczną samochodów. Jesteśmy pierwszym i najdłużej działającym przedsiębiorstwem motoryzacyjnym, przez ponad 30 lat obsługującym w Polsce samochody japońskiej marki Nissan. W zakresie obsługi technicznej samochodów tej marki świadczymy nieprzerwanie usługi serwisowe od 1982 roku, obecnie jako serwis niezależny, oraz prowadzimy dystrybucję wszystkich części i akcesoriów dla tego renomowanego japońskiego producenta.  Ponad trzydzieści lat  temu byliśmy pionierem wprowadzającym tę markę najpierw na warszawski, a następnie na ogólnopolski rynek. Wyrazem jakości świadczonych przez nas usług jest fakt wielokrotnego nagradzania firmy i naszych pracowników tytułami Dealera Roku, najlepszego sprzedawcy samochodów, części zamiennych oraz najlepszego mechanika w sieci Nissan. Nasze doświadczenie i wiedza zdobyte przez ponad ćwierć wieku pozwalają nam stwierdzić, że o samochodach Nissan wiemy (prawie) wszystko.

Z początkiem 2007 roku rozpoczęliśmy współpracę z marką KIA, najstarszym koreańskim producentem pojazdów mechanicznych. Wyroby Kia Motors Corporation adresowane są do "wszystkich osób młodych duchem". Jest to bardzo dynamicznie rozwijająca się marka stosująca najnowocześniejsze technologie i oferująca klientom wszelkie nowinki techniczne. Nasza współpraca z Firmą KIA  zakończyła się 30 czerwca 2020 roku. Niestety nasz salon nie spełnił nowych wymagań powierzchniowych tej marki. Posiadamy potężne doświadczenie w obsłudze serwisowej marki KIA, oraz wszystkie niezbędne narzędzia i części aby zapewnić Państwu profesjonalną obsługę. 

Zapraszamy do niezależnego serwisu KIA, NISSAN, HYUNDAI, FIAT, oraz wielu innych

Prowadzimy skup i sprzedaż samochodów używanych, które podlegają każdorazowo dokładnemu przeglądowi przed sprzedażą. Pomagamy  też w finansowaniu zakupu samochodów, tak w kredycie jak i w wynajmie długoterminowym czy leasingu. Ubezpieczamy pojazdy wszystkich marek. Prowadzimy również naprawy powypadkowe. 

Nie musisz wychodzić z domu aby zadbać o swoje auto ! Wszystkie nasze usługi dostępne są w wersji door-to-door, przyjedziemy po Twój samochód i przywieziemy z powrotem po wykonanej usłudze :) 

Zapraszamy na ulicę Białowieską 6 w Warszawie.