fbpx

 

 1. Organizatorem konkursu organizowanego w ramach profilu „@ballaun_auto_centrum” w serwisie społecznościowym Instagram, zwanym dalej „Konkursem”, jest Jacek Ballaun Autoryzowany Dealer z siedzibą w Warszawie, przy ul. Białowieskiej 6, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem NIP 113-002-80-90), dalej zwana „Organizatorem”.

 

 1. Warunkiem udziału w Konkursie jest zapoznanie się z Regulaminem.

 

 1. Konkurs trwa od 14 lutego 2021 r. od godziny 10:00 do 21 lutego 2021 r. do godz. 23:59.

 

 1. Wyniki Konkursu będą opublikowane na profilu Organizatora prowadzonym w ramach serwisu Instagram (zwanym dalej Profilem) do dnia 22 lutego2022 r. do godz. 19:00 w osobnym poście.

 

 1. W Konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby, które w dniu publikacji Ogłoszenia ukończyły 18 lat.

 

 1. Zadanie konkursowe (zwane dalej Zadaniem Konkursowym) polega na:

 

 1. a) dodaniu przez Uczestnika w ramach profilu https://www.instagram.com/ballaun_auto_centrum/ w serwisie społecznościowym Instagram pod postem konkursowym komentarza, w którym Uczestnik oznaczy dwie osoby z którymi chciałby się wybrać na weekend do domu w Malowej Górze samochodem marki Ssangyong.

 

 1. b) umieszczeniu w komentarzu uzasadnienia dlaczego wybór pary akurat został skierowany akurat na nich.

 

 1. b) polubieniu posta konkursowego,

 

 1. c) obserwowaniu profilu „@ballaun_auto_centrum” oraz “@dom_malowy_sad” w serwisie społecznościowym Instagram.

 

 1. Komisja oceniająca Zadania Konkursowe będzie brać pod uwagę kreatywność komentarzy konkursowych.

 

 1. Po zakończeniu Konkursu zostanie przyznana jedna Nagroda Głowna (zwane dalej Nagrodą Główną) w postaci wypożyczenia jednego z wybranych modeli samochodów Ssangyong Tivoli, Tivoli Grand lub Korando zatankowanego do pełna na weekend oraz dwóch noclegów w domu „Malowy Sad” w Malowej Górze, woj. lubelskie,  w Polsce.

 

 1. Nagroda zostanie będzie do wykorzystania przez zdobywcę w ciągu 2 miesięcy od momentu podania przez Zwycięzcę niezbędnych danych.

 

 1. Fundatorem nagród w Konkursie jest Organizator.

 

 1. Organizator informuje, że Konkurs nie jest organizowany z udziałem, ani też sponsorowany czy wspierany przez właściciela serwisu społecznościowego Facebook i Instagram. Instagram Inc. nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowy przebieg Konkursu. Wszelkie roszczenia związane z Konkursem należy kierować wyłącznie do Organizatora.

 

 1. Za ewentualne zobowiązania podatkowe związane z przyznaniem nagrody w Konkursie odpowiada Organizator. Uczestnicy zobowiązują się współpracować w tym zakresie z Organizatorem, w szczególności podając na ich żądanie dane wymagane przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa.

 

 1. W przypadkach przewidzianych przez obowiązujące przepisy, zdobywca Nagrody otrzyma dodatkowe nagrody pieniężne w wysokości niezbędnej do pokrycia podatku należnego w związku z wygraniem Nagrody – nagrody te zostaną przeznaczone bezpośrednio na zapłatę tegoż podatku, tj. nie będą wypłacane zdobywcy Nagrody; powyższe związane jest z koniecznością wykonania obowiązku podatkowego tj. uiszczeniem podatku dochodowego od osób fizycznych. 

 

Wartość podatku zostanie wyliczona i odprowadzona zgodnie z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, oraz przekazana do właściwego urzędu skarbowego.

KomunikatInformujemy, że w tym ciężkim dla wszystkich czasie, jesteśmy nadal do Waszej dyspozycji i pracujemy w niezmiennych godzinach pracy od poniedziałku do piątku. Nasz serwis oraz salon samochodów używanych będzie zamknięty w soboty do końca maja.
Oczywiście w trosce o Wasze bezpieczeństwo i zdrowie, wdrożyliśmy następujące działania:
Stosujemy się do wszelkich wytycznych Ministerstwa Zdrowia dotyczących ochrony przed rozprzestrzenianiem się epidemii COVID-19
Jesteśmy w stanie odebrać Państwa samochód ze wskazanego miejsca oraz przywieżć z powrotem po wykonanej usłudze
Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa, większość spraw można załatwić drogą telefoniczną lub mailową. Jesteśmy aktywni w internecie: na Facebooku, Instagramie, LinkedIn oraz poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.
📞 22 810 49 45
📞 723 992 323
✉️ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oferujemy wykonanie usługi ozonowania bezpłatnie przy wykonanej usłudze
Dezynfekujemy wszystkie samochody w momencie odbioru samochodu jak i jego zwrotu. Ta sama procedura dotyczy wszystkich samochodów zastępczych jak i komisowych.
Wszystkie napoje, przekąski do dyspozycji klientów zostały usunięte z miejsca samoobługi - przygotujemy dla Państwa co trzeba ☺️
Liczymy na Państwa zrozumienie oraz czynną współpracę ! Zapraszamy serdecznie !

Powered by BreezingForms

Zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Ballaun Autoryzowany Dealer z siedzibą w Warszawie ul. Białowieska 6.

Dane z niniejszego formularza będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i/lub realizacji usługi.

Informujemy że administratorem Państwa danych jest Jacek Ballaun Autoryzowany Dealer z siedzibą w Warszawie ul. Białowieska 6.

Podanie danych jest dobrowolne, ale jest ono niezbędne w celu wykonania umowy z administratorem, a brak ich podania może powodować niemożliwość wykonania świadczenia przez administratora. Informujemy, że państwa dane mogą być przekazywane do podmiotów współpracujących. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres działalności administratora na rynku i realizowania przez niego celów do których dane zostały udostępnione. Informujemy, że osobie której dane dotyczą przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Osobie której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w związku z naruszeniem ochrony danych osobowych.

Odbiorcą danych osobowych będzie Jacek Ballaun Autoryzowany Dealer z siedzibą w Warszawie ul. Białowieska 6. Ponadto dane osobowe mogą zostać przekazane przez administratora podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na podstawie obowiązujących przepisów prawa, w szczególności przedsiębiorcom stale współpracującym z administratorem na podstawie zawartych umów, podmiotom powiązanym kapitałowo z administratorem i instytucjom zajmującym się windykacją i obrotem wierzytelnościami, w tym biurom informacji gospodarczej i instytucjom utworzonym na podstawie art. 105 ust. 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe.

Informujemy, że dane osobowe mogą być przekazywane do państw trzecich, co jest związane z przetwarzaniem danych osobowych w systemach informatycznych. Informujemy, że dane osobowe mogą podlegać zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Profilowanie będzie prowadzone na podstawie danych osobowych znajdujących się w zbiorze administratora, w szczególności na podstawie danych o wcześniej zakupionych u administratora produktach lub usługach, jak również informacji dostępnych na rynku dotyczących bieżącego popytu. Profilowanie będzie prowadzone z wykorzystaniem aktualnego oprogramowania stworzonego w tym celu. Celem profilowania będzie marketing produktów i usług oferowanych przez administratora oraz dostosowanie oferty do potrzeb i zainteresowań osoby której dane dotyczą. Oferta ta będzie mieć charakter jedynie propozycji lub informacji i nie będzie w żaden sposób wiązać osoby której dane dotyczą.

W związku z dalszym rozwojem naszych firm pragniemy zatrudnić osoby na stanowiska:

Recepcjonistka

Wymagania:

 • dobra znajomość obsługi komputera
 • doświadczenie na podobnym stanowisku
 • łatwość nawiązywania kontaktów
 • wysoka kultura osobista
 • samodzielność
 • dyspozycyjność
 • znajomość angielskiego

 

Handlowiec do działu części zamiennych

Nasze oczekiwania:

 • dobra znajomość obsługi komputera
 • doświadczenie na podobnym stanowisku
 • łatwość nawiązywania kontaktów
 • samodzielność
 • wysoka kultura osobista
 • dyspozycyjność
 • prawo jazdy kat. "B"

 

Doradca serwisowy

Nasze oczekiwania:

 • wykształcenie wyższe techniczne
 • doświadczenie na podobnym stanowisku
 • dobra znajomość obsługi komputera
 • łatwość nawiązywania kontaktów
 • samodzielność
 • wysoka kultura osobista
 • dyspozycyjność
 • prawo jazdy kat. "B"

 

Prosimy o przesyłanie życiorysu, oraz listu motywacyjnego na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule należy podać stanowisko, którego dotyczy aplikacja.

CV musi zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Jacek Ballaun Autoryzowany Dealer

ul. Białowieska 6, 04-063 Warszawa

Niezależny serwis marki KIA, niezależny serwis NISSAN
Samochody używane: poniedziałek - piątek: 8.00 - 17.00, sobota: 9.00 - 14.00
Serwis i części: poniedziałek - piątek: 8.00 - 17.00 sobota: 9.00 - 14.00

Recepcja Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (+48) 22 810 49 45
Sprzedaż samochodów używanych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (+48) 22 810 49 45 wew. 121, 122 lub
(+48) 669 552 639 
Ubezpieczenia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (+48) 22 810 49 45 wew. 123 lub
(+48) 603 940 280
Finansowanie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (+48) 22 810 49 45 wew. 123 lub
(+48) 603 940 280
Serwis mechaniczny Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (+48) 22 810 49 45 wew. 100, 101 lub
(+48) 723 992 323
Serwis blacharsko - lakierniczy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (+48) 22 810 49 45 wew. 112 lub
(+48) 669 552 915
Części Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (+48) 22 810 49 45 wew. 110, 111 lub
(+48) 723 111 610

 

Zapraszamy do skorzystania z FORMULARZA KONTAKTU